UUS COMBO-e CARGO

Uue Combo-e Cargo puhul on Opeli ärikogemus ühendatud täppistehnikaga ja selle tulemuseks on 100% elektriline tarbesõiduk - optimaalse efektiivsuse ja kompromissitu e-mobiilsusega. Isegi kompaktse profiiliga Combo-e Cargol on mahukas 4,4 m³ kaubaruum, millel on suurepärased funktsionaalsused, nagu näiteks Flex Cargo laadimissüsteem.

TÄIENDATUD AKU

Combo-e Cargo järgmise põlvkonna tehnoloogia abil on sinu äri valmis alati edasi liikuma. Energia taaskasutamise tehnoloogiad, sealhulgas regeneratiivpidurdus, tagavad maksimaalse efektiivsuse ja minimaalsed kasutuskulud. Iga Opeli elektrisõiduki akule kehtib garantii 8 aastat või 160 000 km, 70% aku laadimisvõimsusest. 

MÜRAVABA

Combo-e Cargo ei ole loodud mitte ainult selleks, et aidata sinu äril sujuvalt toimida, vaid muutmaks ka iga sõidu sama sujuvaks. Praktiliselt hääletu elektrimootor tähendab, et Combo-e Cargo ei ole mitte ainult heitme-, vaid ka müravaba. Lisaks panustab pingevaba ja mugava sõidukogemuse tagamisse salongi müraisolatsioon. 

SÕIDUREŽIIMID

Opel teab, et äriedu võtmetegur on tööks sobivate vahendite kasutamine. Seetõttu annab Combo-e Cargo sõidurežiimi valimise võimaluse veelgi suurema kontrolli sõiduki juhitavuse, sõiduulatuse ja jooksvate kulude üle. Juht saab valida režiimi POWER, mis tagab maksimaalse jõudluse ja mugavuse raske koormaga, režiimi NORMAL, et sõit oleks jõudluse ja tõhususe vahel heas tasakaalus, ning maksimaalse sõiduulatuse ja energiatõhususe saavutamiseks režiimi ECO. 

LAADI 30 MINUTIGA KUNI 80% TÄITUVUSENI

Combo-e Cargol on suure energiatihedusega 50 kWh 18-mooduliga aku, mida saab laadimisjaama alalisvoolu kiirlaadijaga laadida tühjast kuni 80% ulatuseni 30 minutiga. Laadimisaeg sõltub laadimisjaama tüübist ja võimsusest, keskkonna ja aku temperatuurist ning ühenduskaabli tüübist. Lisateabe saamiseks võta ühendust Opeli edasimüüjaga või külasta veebilehte www.opel.ee 

SÕIDUULATUS KUNI 275 km

Combo-e Cargo täiustatud elektriline jõuülekanne tähendab, et kuigi sellel on sama usaldusväärne ja vastupidav platvorm koos diisel- ja bensiinimootoriga versioonidega ning sama mahukas 4,4 m3 kaubaruum, pakub see siiski heitmetevaba ning suure sõiduulatuse ja madala müratasemega sõitmist. Maksimaalse sõiduulatusega kuni 275 km on Combo-e Cargo valmis pikalt liikvel olema. 

Combo-e Cargo keerukad andurid ja sõiduki andmete jälgimissüsteemid annavad sulle üksikasjaliku ülevaate sõidutingimustest, sõiduulatusest ja energiakuludest. 

MADALAD JOOKSVAD KULUD

Kuna linnades suureneb mure õhukvaliteedi pärast ja linnapiirkondades võetakse kasutusele üha rohkem heitmevabu tsoone, muutuvad elektrisõidukid kuluefektiivse äri jaoks üha olulisemaks. Combo-e Cargo tagab vabaduse kõikuvatest kütusehindadest ja sõidukimaksudest. Lisaks tuleb see äärmiselt konkurentsivõimeliste ülalpidamiskulude ja riigi toetatud ostusoodustustega (sõltuvalt riigist). 

HINNAKIRI HINNAKIRI PDF


Küsi lisainfot, hinnapakkumist või broneeri proovisõit AutoHalle Peetri või Rocca esinduses!

Saada päring Peetri esindusse Saada päring Rocca esindusse