UUS MOVANO

Uuel Movanol on kaasaegne uus stiil, mis sunnib teda tõsiselt võtma ning täiendab juba niigi legendaarset funktsionaalsust maitseka professionaalse väljanägemise ja olekuga. Avar siseruum kujutab endast äärmiselt funktsionaalset, kuid samas mugavat töökeskkonda.

Opel Movano võimsus võimaldab töö korralikult ära teha. Usinad uued Euro 6d nõuetele vastavad 2,2-liitrised diiselmootorid on saadaval võimsusega 88 kW/120 hj, 103 kW/140 hj ja 123 kW/165 hj ning maksimaalse pöördemomendiga kuni 370 Nm. Jõuülekande eest hoolitseb vastupidav 6-käiguline manuaalkäigukast.

Movano pakub mistahes suuruses ettevõtetele äärmiselt konkurentsivõimelist omamise kogukulu, eeskujulikke ja ettearvatavalt ajastatud hoolduskulusid, suurepärast kütusekulu ja väikest heitmehulka. 

Kerevariandid ja kandevõimed

Uue Opel Movano puhul saad valida erinevaid keretüüpe nelja võimaliku pikkuse ja kolme kõrgusega kahes valikus: 

  • kaubik, topeltkabiiniga kaubik, kabiiniga raamauto, topeltkabiiniga raamauto, platvorm ja kabiiniga platvorm 
  • tehase ümberehitused kalluri ja madelauto tarvis 
  • neli täismassi: 3000 kg, 3300 kg, 3500 kg ja 4000 kg
  • kandevõime kuni 2100 kg, haagise mass kuni 3000 kg

Universaalne kaubaruum

Opel Movano kaubaruum kuulub oma klassi paremate sekka tänu laialt avanevate uste tagatud hõlpsale ligipääsule ja kini 17 m3 ruumalale. Kuna ruumi on kuni neljale euroalusele, saad endale kokku panna maksimaalse mahutavusega Movano, laadides kaubaruumi paremaks ligipääsuks täis kuni katuseni maksimaalse turvalisusega tänu põranda ja küljepaneelide kaitsele. Siseruumi saad kujundada vastavalt oma töövajadustele, võimaluste hulka kuulub ka aknaga või aknata vahesein ning hulgaliselt kinnituspunkte veose turvaliseks transportimiseks.

Kabiini mugavused

Avar siseruum kujutab endast äärmiselt funktsionaalset, kuid samas mugavat töökeskkonda. See on universaalne liikuv kontor, kus kaasaegse digitaalühenduvuse tagab OpelConnect. Topeltkabiiniga mudeli esiistmetel on ruumi kolmele ja taga veel neljale inimesele. Juhi ja reisijate eest hoolitsevad digitaalraadio, Bluetooth ja USB-liidesed. Kõrgemad varustustasemed sisaldavad 5-tollist digitaalset puuteekraani ja valmidust navigatsiooniseadme paigaldamiseks. 

WEBASTO programmeeritav seisuküte soojendab enne sõidu algust kiiresti üles kabiini, eemaldab jäite akendelt ning soojendab ka mootorit ja jahutusvedelikku. Süsteemi integreeritud taimer võimaldab programmeerida kütteaegu kuni 24 tundi ette.

Pikisuunas nihutatavatel eraldi esiistmetel on eemaldatavad ja reguleeritavad pehmed peatoed ning reguleeritavad seljatoed. Õhkvedrustusega juhiiste on ideaalne ebatasasel maastikul või pikkadel teekondadel - neljas suunas reguleeritav, fikseeritud käetoe ja reguleeritava vedrustusega, mille tundlikkust saab muuta vahemikus 40 kuni 130 kg. 

Kabiinis on ohtralt panipaiku Sinu veosedokumentide ja igapäevaste töövahendite tarvis: kindalaegas, alumised panipaigad, paipaigad laes, topsihoidikud ja käepärased uksetaskud.

Keskmine iste on kokkuklapitav, seljatoe allakeeramisel moodustub käepärane laud sülearvuti või toidukarbi jaoks, olemas on ka kaks topsihoidikut. 

Turvalisus ja juhiabisüsteemid

ELEKTROONILINE STABIILSUSPROGRAMM (ESP)

Sarnaselt veojõukontrollile kasutab ESP-süsteem rataste pidurdamist ja mootoriga pidurdamist haardumise kadumise korral rataste läbilibisemise piiramiseks. Süsteemi osaks olev adaptiivne koormuse juhtimise süsteem aitab hoida sõiduki esialgset liikumissuunda keerukates oludes, kohandades sõiduki ESP-d vastavalt kaalule ja veose paigutusele. 

KIIRUSEPIIRANGU TUVASTUS

Kiirushoidikuga koos toimiv süsteem tuvastav liiklusmärke visuaalselt ja hoiatab juhti kohalike kiiruspiirangute eest. 

KIIRUSPIIRIKUGA KIIRUSHOIDIK

Võimaldab juhil hoida püsivat kiirust või piirata sõiduki maksimaalset liikumiskiirust. 

SÕIDURAJALT LAHKUMISE HOIATUS

Jälgib pidevalt teed sisepeegli kohal olevat kaamerat kasutades. Kui sõiduk hakkab oma sõidurajalt välja kanduma, annab sellest märku helisignaaliga. 

INTELLIGRIP

Integreeritud intelligentne veojõukontrolli süsteem lihtsustab keerukates oludes sõitmist, suunates rohkem veojõudu parema haardumisega rattale. Laskumisabi on samuti osa sellest uuenduslikust seadsmest ning võimaldab juhil püsida olukorra peremehena porisel või kivisel nõlval ilma vajaduseta gaasipedaali puutuda. 

TAGANTLÄHENEJATE HOIATUS

Taga asuvat andurit kasutades tuvastab süsteem tagant lähenevaid sõidukeid ja annab neist juhile märku helisignaaliga, aidates ära hoida parkimiskohalt väljatagurdamisel tekkida võivaid avariisid. 

TÄIUSTATUD PIDURDUSABI

Süsteem1 hoiatab juhti eesseisva ohuolukorra eest kuuldavate signaalidega. Kui teise sõiduk satub liiga lähedale, alustab süsteem automaatselt pidurdamist, kui juht ei peaks hoiatusele reageerima. 

KÜLGMISE PIMEALA HOIATUS

Külgmise pimeala hoiatussüsteem annab juhile märku, kui rajavahetus on ohtlik tema vaatevälja pimealas asuvate sõidukite või muude objektide tõttu. 

HAAGISE TURVASÜSTEEM

Opel Movano pakub haagise kasutamiseks kolme turvasüsteemi:  

  • Haagise automaattuvastus teeb kindlaks, kas haagis on sõiduki külge ühendatud või mitte
  • Haagise pikkuse tuvastus hindab haagise pikkust
  • Laiendatud pimeala hoiatussüsteem tuvastab haagise teele jäävaid teisi sõidukeid rajavahetusel

HINNAKIRIHINNAKIRI PDF


Küsi lisainfot, hinnapakkumist või broneeri proovisõit AutoHalle Peetri või Rocca esinduses!

Saada päring Peetri esindusse Saada päring Rocca esindusse