Uus Opel Corsa ühendab igapäevase sõidurõõmu, võiduka disaini, uuenduslike tehnoloogiatega ja tõhusate mootoritega – et teie igal sõidul põnevust tekitada!

102-122 

CO2 heitkogused (kaalutud, kombineeritud)

4.4 – 5.4 l/100km

Kütusekulu (kombineeritud) l/100km vastavalt WLTP

8.7 s

0 – 100 km/h

Julge ja puhas disain

Oma madala ja dünaamilise hoiaku, iseloomuliku Opel Vizor®-i ning julgete värvi- ja sisustuskombinatsioonidega eristub Opel Corsa alati teistest.

Opel Vizor®

Opel Vizor® integreerib oma klassi parima valgustustehnoloogia, õhu sisselaskeava ja Opeli uue embleemi üheks tervikuks, andes uuele Opel Corsale julge ja omanäolise ilme. 

Kontrastne must katus

Kuue põneva välisvärvi ja kontrastse musta katusega*(GS-i standardvarustus) on uus Opel Corsa alati silmapaistev. 

Stiilsed rattad

16-tolliste ja 17-tolliste ratastega on midagi igale maitsele. Tipptasemel 17-tollised teemantlõikega sulamid pakuvad julget ja pilkupüüdvat stiili. 

Ergonoomiline interjöör

Astu uude Opel Corsasse ja avasta digitaalselt selge,  intuitiivne ja ergonoomiline kokpit. See on valmistatud ja viimistletud kvaliteetsetest materjalidest ning on ideaalne keskkond, kus saad oma sõidust rõõmu tunda. 

Saksa täpsus

Uue Opel Corsa iga millimeeter, alates esivõrest kuni tagaluugini on detailselt disainitud ja konstrueeritud, tagades nauditavat sõidurõõmu.

Edition standardvarustus

 • Manuaal kliimaseade
 • Multifunktsionaalsed juhtnupud roolil
 • ECO LED esituled
 • Elektriline käsipidur (automaatkäigukastiga mudelid)
 • 3 reguleeritavat sõidurežiimi (ECO, Normal ja Sport), automaatkäigukastiga mudelid
 • Juhi pardaarvuti 3,5" värvilise ekraaniga

GS standardvarustus

 • Istmepolster–must osaline nahk
 • Tagurduskaamera 180 kraadi
 • Parkimisandurid ees ja taga
 • Juhi pardaarvuti 7" värvilise ekraaniga
 • 10" puut eekraaniga raadio, Apple CarPlay ja Android Auto, USB C-pistik
 • Automaatsed esituled ja klaasipuhastid
 • 16” valuvelg
 • Must katus
 • Alumiiniumist pedaalikatted

Suuruselt väike, tehnikalt suur! 

Uus Opel Corsa on täis uusimat suurte autode tehnoloogiat, alates oma klassi parimast valgustusest kuni täiustatud sõiduabi funktsioonideni – muutes teie reisi turvalisemaks, lihtsamaks ja nauditavamaks!

IntelliLux® Matrix LED

Uuel Opel Corsal on oma klassi parimad IntelliLux® Matrix LED-esituled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja automaatse kohanemisvõime, et vältida vastutulevate juhtide pimestamist. 14 Matrix segmendi ja uue disainiga IntelliLux® annab teile kindlustunde kõikides tingimustes!

Opeli sõiduabi

Opel Drive Assist osana olev Active Lane Centering funktsioon hoiab teel elektrooniliselt silma peal ja kasutab peent roolimismomenti, et hoida uut Opel Corsat automaatselt oma sõidurajal, muutes maanteel sõitmise ohutumaks, vähem väsitavaks ja nauditavamaks.

Adaptiivne püsikiiruse hoidja

Kui adaptiivne püsikiirusehoidja on aktiveeritud, kiirendab ja pidurdab see automaatselt, hoides teie Opel Corsat eessõitvast autost kindlal kaugusel, et tagada turvalisem, mugavam ja lõõgastavam sõit. 

Kiirusmärkide tuvastamine

Uue Corsa täiustatud kaamerasüsteem tunneb ära erinevad liiklusmärgid ja kuvab need mugavalt digitaalsel klastris teie ette. See tähendab, et ükskõik kui palju teid ümbritseval teel ka ei juhtuks, ei jää te enam kiirusmärgist ilma!

Automaatne hädapidurdus

Opel Corsa automaatne hädapidurdussüsteem jälgib eesolevat teed, hoiatades juhti eelseisva kokkupõrke korral ja rakendab aktiivselt pidureid, kui midagi ette ei võeta. Süsteem tunneb ära nii autod kui jalakäijad ning pakub kiires linnakeskkonnas täiendavat meelerahu. (Süsteem aktiivne vahemikus 5 km/h kuni 140 km/h) 

Pimeala tuvastus

Corsa pimeala monitor töötab vahemikus 12–140 km/h ja jälgib pidevalt teie pimeala. Välispeeglites asuvad indikaatorid süttivad, et teavitada teid, kui sõidukid on teie pimenurgas, muutes maanteel sõitmise ohutumaks ja mugavamaks.

Mugavus ja ühenduvus pardal

Juhi massaaž

Saabuge pärast igat sõitu lõdvestunult. Uuel Opel Corsal on toetavad Alcantara® istmed koos juhi nimmetoe ja massaažifunktsiooniga ning juhi ja kõrvalistuja kolmeastmeline istmesoojendus, mis muudab iga reisi nauditavaks.

Panoraamklaasist katus

Panoraamklaaskatus tulvab uue Opel Corsa salongi loomuliku valgusega ja raamib suurepäraselt vaateid teid ümbritsevale maailmale, alates linna siluetist kuni tähistaevani. Iga teekond on vaatamisväärsus.

Võtmeta sisenemine ja käivitamine

Avage, käivitage ja lukustage oma auto, ilma et oleks vaja võtmega füüsilist suhtlemist. Olenemata sellest, kas teie käed on tööd täis või võtmed sügaval kotis, pole teil uue Corsa kasutamisega probleeme. 

Igapäevane ruum

Uue Opel Corsa uksetaskutes on pudelihoidjad 1,5-liitristele pudelitele, suur pagasiruum ning mugavad 60/40 kokkuklapitavad tagaistmed nüüd teie igapäevaelu osaks, ostureisidest kuni nädalavahetuse väljasõitudeni. 

Ühendatud Navi ja MyOpel rakendus

Edasine tee on alati selge tänu Opel Corsa täiustatud IntelliLink Pro puuteekraanile, mis sisaldab reaalajas liikluse värskendusi ja ühe puutega marsruuti eri sihtkohtadesse, nagu bensiinijaamad ja restoranid. 

MyOpel rakenduse teenustevalikuga olete teel turvaline ja kõigega ühenduses. Automaatne rikkekõne ja põhjalik teave teie sõiduki oleku kohta annavad teile alati meelerahu ja pingevaba reisimist saate nautida tänu LIVE Navigation-le ja reisi planeerimisele.

Juhtmeta seadme laadimine ja telefoni projektsioon

Kasutage oma nutitelefoni jõudu sõidu ajal oma Opel Corsaga tänu juhtmevaba telefoni projektsioonile Apple CarPlay™ ja Android Auto™ (Mirrorscreen) jaoks. 

Opel Corsa võimaldab teil laadida ühilduvaid seadmeid, kasutades integreeritud juhtmevaba laadijat, mis on mugavalt paigutatud esikonsooli.

Kõikidel OPEL sõiduautodel nüüd garantii 5 AASTAT ILMA LÄBISÕIDUPIIRANGUTA!

HINNAKIRIHINNAKIRI PDF


Küsi lisainfot, hinnapakkumist või broneeri proovisõit Auto Bassadone Rocca esinduses!

Saada päring Rocca esindusse