VIVARO

Töö saab tehtud tõhusalt ja professionaali meisterlikkusega. Paindlikult seatavad istmed ja kõrgtehnoloogial põhinev ühenduvus tagavad suurema mugavuse ja käepärasuse ning ruumikas lastiruum ja suur kandevõime panustavad tootlikkusesse. 

Kolmes eri suuruses saadaolevas Vivaros on saavutatud ideaalne tasakaal suhteliselt kompaktse väliskuju ja väga paindlikult kasutatava ruumika salongi vahel. Kõigest 4,6 m pikkuse väikemudeliga saab väledalt liikuda kitsastel kesklinnatänavatel ja linnapiirkonnas, kus ruumi napib. Sellele mudelile saab laadida 2 euroalust, keskmisele ja suurele mudelile aga 3. 

Uuenduslik FlexCargo® kahekohaline reisijaiste suurendab Vivaro kasutusvõimalusi, tagades väga hea mahutavuse: lasti jaoks on ruumi kuni 6,6 m³ ja lasti pikkus võib olla kuni 4 m*. 

*Pika teljevahega Vivaro lastiruumipikkus on 2,86 m ja selle FlexCargo® klappvahesein võimaldab vedada kuni 4 m pikkuseid esemeid (valikvarustus).

Vivaro suur 1400 kg kandevõime võimaldab korraga rohkem vedada, lühendades sõiduaega.

Kuni kolme esiistmega Panel Van sobib neile, kes peavad regulaarselt kaupa transportima, tagumise istmereaga Crew Van aga mahutab kuni 6 reisijat. 

Kõigest 4,6 m pikkune väike Vivaro mudel eristub konkureerivatest mudelitest ja on ideaalne neile autojuhtidele, kes peavad regulaarselt linnatänavatel liiklema. Vaatamata vähendatud mõõtmetele mahutab see väikseim mudel siiski kuni 9 istet (nagu Vivaro Combi).

SALONGI MUGAVUS

SOOJENDUSEGA ISTMED

Vivaro ruumikas salong tagab suure sõidumugavuse ning esirea soojendusega istmed hoiavad teid soojas, kui ilmad külmaks lähevad. 

KOHANDATAV TÖÖLAUD

Tänu FlexCargo® kahekohalisele reisijaistmele saab Vivaro muuta ratastel kontoriks, milles on kohandatav töölaud juhile või kaasreisijale. 

PANIPAIGAD

Näidikuploki avatud panipaigad, uksetasku hoiukohad 1,5 L pudeli jaoks ning jahutusfunktsiooniga kindalaegas – Vivaros on ruumi kõige jaoks. 

ESIKLAASINÄIDIK

Oluline teave nagu näiteks sõidukiirus ja kiirushoidikuandmed kuvatakse Vivaro esiklaasile juhi vaatevälja. See on omas segmendis ainulaadne. 

180° TAHAVAATEKAAMERA

Parkimise ja kitsastes tingimustes manööverdamise muudab hõlpsaks 180° panoraam-tahavaatekaamera, mille pilt kuvatakse 7“ puuteekraanil. 

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Leidke kiireim tee sihtkohta 7“ puuteekraani ning multimeedia- ja navigeerimissüsteemi abil.  Oma nutitelefonis olevale muusikale ja sisule pääsete hõlpsasti ligi Android Auto või Apple CarPlay abil. 

NUTIKAD OHUTUSSÜSTEEMID.

JUHI TUGIKOMPLEKT

Sõiduraja jälgimise süsteem tuvastab, kui Vivaro rajalt kõrvale kaldub, ning annab sellest juhile heli- ja visuaalse signaali abil teada. Nutikas tulesüsteem vahetab automaatselt lühi- ja kaugtulerežiimi, et te teisi juhte ei pimestaks. Kiirusepiirik kasutab kiirusepiirangu tuvastuse süsteemi ja analüüsib kiiruspiirangute muutumist. Ühe mälunupuvajutusega saate lasta kiirusehoidikul kiirust sobivalt kohandada.

JUHI OHUTUSKOMPLEKT

Kui vajutate mälunuppu, vähendab automaatne kiirusehoidik sõidukiirust, et tagada piisav vahemaa teie ja eessõitva sõiduki vahel, ning taastab kiiruse, kui tee on jälle vaba. Pimealahoiatussüsteem teavitab juhti õnnetuste vältimiseks pimealla jäävatest sõidukitest, rakendades selleks andureid ja küljepeeglite abil visuaalset projektsiooni. Esikokkupõrkehoiatussüsteem jälgib teed sõiduki ees ja teavitab juhti sõidukite või jalakäijatega kokkupõrkamise ohust. Vajaduse korral rakendab süsteem õnnetuse ennetamiseks juhist sõltumatult automaatsed hädapidurid.

 

HINNAKIRIHINNAKIRI PDF

 


Küsi lisainfot, hinnapakkumist või broneeri proovisõit AutoHalle Peetri või Rocca esinduses!

Saada päring Peetri esindusse Saada päring Rocca esindusse